O značce nářadí Black & Decker

V roce 1910 založili svůj obchod – zpočátku podobné velikosti – i pánové S. Duncan Black a Alonzo G. Decker v Baltimoru v Marylandu, USA. O šest let později změnili svět, když získali první patent na ruční elektrické nářadí. Společnost, kterou vybudovali, nepřestala měnit svět až do dnešních dní.

V následujících desetiletích se obě společnosti rozvíjely bok po boku a vytvářely bezkonkurenční rodinu značek a výrobků a hlavně nepředstavitelné bohatství průmyslového know-how.

1914 – PRVNÍ STOLNÍ SEŠÍVAČKA

1930 – PRVNÍ AUTOMATICKÉ DVEŘE

1931 – PRVNÍ SVINOVACÍ METR STANLEY

1961 – PRVNÍ AKUMULÁTOROVÁ VRTAČKA

V roce 2010 se obě společnosti spojily do jedné a pod názvem Stanley Black & Decker dodávají nářadí a řešení, na které spoléhají průmyslové podniky, profesionálové i řadoví spotřebitelé, když jim opravdu záleží na úspěchu. Od roku 1843 nastavujeme laťku dokonalosti ve všem, co děláme. Žádná jiná společnost na světě se nemůže pochlubit podobně úspěšnou historií na poli odolného, inovativního a výkonného nářadí, které pomáhá profesionálům na celém světě stavět, opravovat a chránit to nejcennější, co máme. Stanley Black & Decker je největším světovým výrobcem nářadí a bezpečnostních řešení.

Záruka na nářadí Black & Decker

Na nářadí a příslušenství značky Black & Decker poskytujeme standardní záruku 24 měsíců.

Jsme autorizovaní prodejci značky Black & Decker.

Nářadí Black & Decker naleznete ve skupinách